Transport & Transfer

ALL-CAR

Zależy Ci na tym, aby transport samochodów przebiegł sprawnie i zgodnie z zaplanowanym terminem? Firma ALL CAR to partner, który zadba o każde zlecenie i wykona je w pełni rzetelnie.

Oferujemy transfer nowych aut na kołach, bez zastosowania lawet czy niskopodłogowych aut celem transportu. Transferujemy autobusy miejskie, przeguby, turystyki oraz ciągniki siodłowe, głównie bez naczep. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy. Odbieramy pojazdy z portów, serwisów czy fabryk – bezpośrednio z linii produkcji.

Nasi kierowcy posiadają certyfikaty, m.in. bezpiecznej jazdy, które zdobyli w szkoleniach na mokrej płycie poślizgowej. Nasz zespół tworzy duża ilość doświadczonych kierowców z pełnym zakresem kategorii dopuszczających ich do prowadzenia pojazdów w ruchu lądowym.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

Świetnie! Zgodnie z umową i na czas. Będziemy korzystać częściej, gdy tylko nadarzy się taka potrzeba i polecać znajomym. Dziękujemy za transport!

Korzystałem z usług transportowych firmy ALL CAR czterokrotnie i naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Przewoźnik bardzo rzetelny i godny polecenia!

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU

Serdecznie zapraszamy do współpracy kierowców, którzy posiadają polskie obywatelstwo, zaświadczenie o niekaralności oraz doświadczenie w prowadzeniu aut po UE (kategoria minimum C,D) - nie wymagamy kwalifikacji.

KILKA ZDJĘĆ NASZYCH POJAZDÓW

W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu.